DOM TAŃSZY NIŻ MIESZKANIE ceny od 3900 zł m2  do 4250 zł m2  


Osiedle Chabrowe znajduje się w urokliwej części Kielc, w dzielnicy Bukówka przy ul. Chabrowej. Jego położenie łączy w sobie korzyści wynikające z mieszkania na cichych, zielonych obrzeżach miasta ze wszystkimi atutami bliskości centrum miasta. Przez Bukówkę przechodzi droga wojewódzka nr 764 (ul. Wojska Polskiego oraz niebieski szlak turystyczny z Chęcin do Łagowa. Bukówka jest punktem początkowym zielonego szlaku spacerowego prowadzącego na ulicę Zamkową. Zielona, bezpieczna, cicha okolica i cała potrzebna infrastruktura, sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do życia.


OSIEDLE CHABROWE - DOSKONAŁA LOKALIZACJA


Komunikacja

Przystanek autobusowy miejskiej linii nr 8 oddalony o ok. 200 m.

Szkoła

Szkoła podstawowa nr 8 – 1,5 km od osiedla.

Zakupy

Sklepy: Carrefour Express- 10 min. spacerem, 2 min. samochodem. Nowy sklep spożywczy na ul. Chabrowej oddalony o ok. 150 m.

Bankomat

4 min. samochodem lub 15 min. spacerem.


Oferujemy Państwu domy  jednorodzinne o  atrakcyjnej, funkcjonalnej i nowoczesnej stylistyce, położone na nowym osiedlu domków w Kielcach. Osiedle łączy w sobie komfort, nowoczesną architekturę oraz staranne wykonanie budynków.

Miejsce to tworzy idealną przestrzeń dla ludzi ceniących spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Ponadto oferuje niemal nieograniczone możliwości rekreacji.Osiedle składać się będzie z 19 domów jednorodzinnych, 9 w zabudowie wolnostojącej, 10 w zabudowie bliźniaczej, połączonych garażami. Domy wolnostojące położne są na działce o metrażu ok. 770 m2, domy w zabudowie bliźniaczej ok. 320 m2. Wszystkie budynki charakteryzuje funkcjonalny i praktyczny rozkład. Każdy dom składa się z 2 kondygnacji z poddaszem użytkowym.


OFERTA - DOMÓW

Dom WolnostojącyDom typu BliźniakDom z parterem usługowym
Zapraszamy do kontaktu!


tel.: +48 888 711 333

email: biuro@osiedlechabrowe.com.pl

WYKOŃCZENIE POD KLUCZ

Naszym klientom oferujemy usługę kompleksowego wykończenia

mieszkania pod klucz, wg indywidualnego projektu.